Staráme se o bezpečnost
Vaši i Vašeho majetku

Nabízíme instalaci bezpečnostních alarmů, autoalarmů a monitoringu vozidel stejně jako ovládání chytré domácnosti.

O nás

Jsme certifikovanou montážní firmou zabezpečovacích systémů JablotronParadox a DSC kamerových systémů, a partnerem projektu OKO1. Firma vznikla v roce 1992. Zabývá se projekcí a montážemi zabezpečovací techniky, kamerových systémů, požárních systémů, GSM ovládání a servisní činností.


  • Firma byla založena v roce 1992 a navázala na rodinnou tradici v podnikání. Začínali jsme v oblasti elektromontáží v bytové a průmyslové oblasti a při rekonstrukcích. Činnost byla zpočátku omezena na kraj Vysočina, ale postupně jsme se dostávali na vyšší administrativní stupeň - celá republika.
  • Pro uspokojení poptávky našich zákazníků koncem roku 1993 začala naše firma s montáží alarmů - Elektronické Zabezpečovací Signalizace (EZS) ve spolupráci nejen se zahraničními dodavateli, ale i s tuzemskými jako je např.: JABLOTRON.
  • Během roku 1994 jsme začali rozšiřovat svou činnost v oblasti slaboproudu - domácí telefony, videotelefony, kamerové systémy a požární signalizace EPS.
  • V roce 1999 jsme získali rozšíření činnosti revizního technika elektro. Od roku 2007 pracuje v naší firmě již třetí generace elektrotechniků z jedné rodiny. V roce 2008 jsme dostali certifikát Elektromontér ABB. 

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.

Image​  Ověřte si platnost certifikace montážního partnera